Wris Reisibüroo

:

Tourest logo väike
Tourest logo transparent

Aadress: Narva mnt 7D, A korpus, VI korrus, Tallinn 10117

Telefon: +372 6129130

E-post: info@wris.ee

Koduleht: www.wris.ee

Wris Reisibüroo logo

Eesti Turismifirmade Liidu liige aastast 1993.

 

Mitu põhjust, miks olla Wrisi klient

Suur kogemustepagas – Wrisil on kogemus aastast 1991.  Esimese Eesti reisibüroona  saime 1992. aastal Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni IATA akrediteeringu ja õiguse lennupiletite müügiks.

Kõrge professionaalsus – meil töötavad oma ala parimad asjatundjad. Meie töötajate hulgas on lisaks diplomeeritud reisikonsultantidele erinevate elualade esindajaid:  muusikuid ja kehakultuurlasi, ajaloolasi ja maastikukujundajaid.  Seeläbi suudame nõustada ka kõige nõudlikumat klienti ja koostada erinäolisi ning põnevaid pakette ajaloo- ja aiandushuvilistele,  gurmee nautlejatele,  spordivõistlustele ning kontserditele. Meie kogemust hinnatakse konverentside korraldamisel, sest Wrisi töötajad omavad aastatepikkusi sellealaseid kogemusi nii Eestis kui mitmetes välisriikides. Olgu äri- või puhkusereis, soovib ju igaüks, et reisiga seotud üksikasjad läheksid ladusalt ja et mõni pisidetail, millele ei jõudnud või ei osanud mõelda, ei rikuks elamust või mõnda äritehingut. Selleks ongi hea kasutada kogenud reisikonsultandi abi.

Tihe rahvusvaheline koostöövõrgustik.   Alates 2005. aastast oleme rahvusvahelise reisibüroode ühenduse International Travel Partnership liige, mis võimaldab pakkuda garanteeritud kvaliteediga majutust ja lisateenuseid üle maailma. Alates juulist 2007 tegutseme maailma suuruselt kolmanda ametireise korraldava ettevõtte BCD Travel koostööpartnerina Eestis. 2008. aastast oleme Voyages-sncf esindajad Baltikumis, tänu millele saab meie kaudu osta rongipileteid Euroopa rongidele ja Amtrak rongiliinidele Ühendriikides. Omame ainsana Eestis lepingut Suurbritannia seiklusmatku pakkuva reisikorraldajaga Dragoman.  Lisaks vahendame Saksa reisikorraldajate Dertour ja Meiers Weltereisen pakettreise üle maailma ning  kõiki suuremaid Eestis tegutsevaid reisikorraldajaid.

Eelista Eestimaist - Wris on vaid Eesti kapitalil põhinev reisibüroo. Erinevalt paljudest omataolistest reisbüroodest, mis on saanud  osaks suurtest rahvusvahelistest korporatsioonidest, on Wrisil õnnestunud jääda iseseisvaks ja kodumaiseks ning säilitada oma Eestimaine identiteet.

Kohver paki ise, ülejäänu eest hoolitseb Wris!