29 konverentsikorraldajat 8 riigist tutvusid Eesti kui uue sihtkohaga

: EASi turismiarenduskeskuse ja Eesti Konverentsibüroo kutsel külastasid Eestit 21.-23.aprillini toimuva Meet Estonia tootetutvustusreisi raames 29 Saksamaa, Suurbritannia, Poola, Hollandi, Prantsusmaa, […]

Tourest logo väike
Tourest logo transparent
Kultuurikatel

EASi turismiarenduskeskuse ja Eesti Konverentsibüroo kutsel külastasid Eestit 21.-23.aprillini toimuva Meet Estonia tootetutvustusreisi raames 29 Saksamaa, Suurbritannia, Poola, Hollandi, Prantsusmaa, Belgia, Luksemburgi ja Austria konverentsi- ja motivatsioonireiside korraldajat.

Kahe päeva jooksul külastati konverentsihotelle, Tallinna konverentsi- ja turismiobjekte, nt Nordea kontserdimaja, Mustpeade maja, Raekoda, KUMU, Kadrioru loss, Teletorn ja Lennusadam. Kohtuti Eesti ettevõtjatega ning  23.-24.aprillil osaleti ekskursioonidel Tartusse ja Lahemaale.

Aasta-aastalt on huvi Meet Estonia tutvumisreisi vastu aina suurenenud. „Suur rõõm on, et varasematel aastatel osalenud on loonud tugevaid kontakte siinsete teenusepakkujatega ning mitu koostööd on edukalt realiseerunud – Eesti on valitud mitme rahvusvahelise konverentsi toimumiskohaks,“ ütles Eesti Konverentsibüroo tegevjuht Kadri Karu.

See oli juba kuues kord tutvustada konverentsikorraldajatele sihtkohta koodnimetuse all Meet Estonia.
Osalejad jäid Eesti võimalustega väga rahule ning mitmed neist kinnitasid, et nüüd, olles näinud Eestit oma silmaga, kogenud, kui hästi toimib infrastruktuur ja kui sõbralikud on siinsed inimesed, plaanivad nad just
Eestis korraldada konverentsi ja/või korporatiivürituse.

Meetestonialased kasutasid teletornis ka juhust ja tegid oma Eesti-muljete teemalise lühiklipi.

Järgmine Meet Estonia toimub 2016. aasta kevadel.

Allikas: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus