PRESSITEADE: Nädalavahetusel toimunud TOURESTi külastas rekordarv inimesi

: Reedest pühapäevani (15.-17. veebruarini) toimunud turismimessi TOUREST külastas kolme päeva jooksul kokku rekordilised 36 316 inimest, mis on möödunud aastal […]

Tourest logo väike
Tourest logo transparent

Reedest pühapäevani (15.-17. veebruarini) toimunud turismimessi TOUREST külastas kolme päeva jooksul kokku rekordilised 36 316 inimest, mis on möödunud aastal sündinud külastajate rekordist 10 000 võrra enam.

Kõige aktiivsem messikülastuse päev oli laupäev, mil TOURESTil käis 22 840 inimest. Reedel ja pühapäeval käis messil vastavalt 5779 ja 7697 inimest. Messikülastajate hulka ei ole arvestatud eksponente ning väikeseid lapsi.

Eesti Turismifirmade Liidu peasekretär Kristen Lahteina sõnul õnnestus TOUREST 2013 igati. „Korraldajatena oleme tänavuse messiga väga rahul ning loodan, et rahule jäid ka kõik osalenud eksponendid. Usun, et kõik külastajad said messilt reisimiseks ja puhkuseks nii kasulikke näpunäiteid kui ka plaanid paika,“ lisas Lahtein.

Alates 1991. aastast toimuvat TOURESTi korraldab Eesti Turismifirmade Liit. TOUREST on Balti riikide vanim ja suurim reisimess.

Eesti Turismifirmade Liit (ETFL) on turismiga tegelevate tööandjate vabatahtlik ühendus, mille eesmärgid on seotud liitu kuuluvate ettevõtete majandushuvide kaitsmisega turismi valdkonnas ning turismiteenuste kvaliteedi parandamisega. ETFLi kuulub 65 liiget ja kaasliiget.

Lisainfo:
Kristen Lahtein
peasekretär
Eesti Turismifirmade Liit
+372 56 622 466
kristen@etfl.ee  
www.tourest.eu